DMCA.com Protection Status

İZMİR VALİLİĞİ


İzmir Valiliği Sayfamızda İzmir Valisi, İzmir Vali Yardımcıları, İzmir Vali Yardımcıları İsim Listesi, İzmir Vali Konağı Nerede ile ilgili bilgileri bulabileceksiniz.

 

İzmir Valisi Sn. Erol AYYILDIZ, 1966 yılında Giresun’un Piraziz İlçesinde doğdu. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olmuştur. 1989 yılında Ordu Valiliğinde Kaymakam Adayı olarak göreve başlamıştır.

            1992 - 2013   yılları arasında sırası ile;
            1992 - 1993   Ordu – Ulubey Kaymakamı,
            1993 - 1995   Kahramanmaraş – Ekinözü Kaymakamı,
            1995 - 1998   Nevşehir - Kozaklı Kaymakamı,
            2000 - 2003   Bitlis Vali Yardımcısı,
            2003 - 2006   Rize Çayeli Kaymakamı,
            2006 - 2010   Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı,
            2010 - 2011   Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcısı ve         
            2011 - 2013   Zonguldak Valisi olarak görev yapmıştır.
           
            Zonguldak Valisi olarak görev yapmakta iken Bakanlar Kurulunun 02.08.2013 tarih ve 2013/5197 sayılı Kararı ile Aydın Valiliği görevine atanmıştır. 27/08/2013 tarihinde Aydın İlinin Valiliği görevine başlamıştır.

İzmir Valisi Sn. Erol AYYILDIZ, 01 Haziran 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlananan Valiler kararnamesi ile İzmir Valiliğine atanmıştır. İzmir Valisi Erol AYYILDIZ evli, 2 kız ve 1 erkek çocuk babasıdır.  

Ege' nin İncisi Güzel İzmir'imize önemli katkılarda bulunan genç Valimizi İzmir Kent Rehberi olarak kutluyoruzValimiz Erol AYYILDIZ iyi derecede İngilizce bilmektedir. 

İZMİR VALİ  YARDIMCILARI

İZMİR KAYMAKAMLARI

 

TELEFON1

TELEFON2

   FAKS

   E-MAIL

 Aliağa Kaymakamı

616 10 01

 

616 10 75

 aliaga@icisleri.gov.tr

 Balçova Kaymakamı

259 24 24

278 06 38

277 94 15

 balcova@icisleri.gov.tr

 Bayındır Kaymakamı

581 50 01

581 40 01

581 50 01

 bayindir@icisleri.gov.tr

 Bayraklı Kaymakamı

462 40 44

435 30 10

435 40 60

 bayrakli@icisleri.gov.tr

 Bergama Kaymakamı

631 28 17

631 50 57

632 01 05

 bergama@icisleri.gov.tr

 Beydağ Kaymakamı

592 63 59

 

592 63 58

 beydag@icisleri.gov.tr

 Bornova Kaymakamı

388 10 00

388 10 95

374 24 37

 bornova@icisleri.gov.tr

 Buca Kaymakamı

448 74 77

448 69 13

448 74 77

 buca@icisleri.gov.tr

 Çeşme Kaymakamı

712 68 41

 

712 66 15

 cesme@icisleri.gov.tr

 Çiğli Kaymakamı

376 33 76

376 33 77

376 38 69

 cigli@icisleri.gov.tr

 Dikili Kaymakamı

671 40 05

671 41 62

671 23 23

 dikili@icisleri.gov.tr

 Foça Kaymakamı

812 11 20

812 19 37

812 11 64

 foca@icisleri.gov.tr

 Gaziemir Kaymakamı

251 86 46

251 22 06

251 57 63

 gaziemir@icisleri.gov.tr

 Güzelbahçe Kaymakamı

234 48 58

234 50 48

234 48 38

 guzelbahce@icisleri.gov.tr

 Karabağlar Kaymakamı

231 22 33

244 45 85

231 22 33

 karabaglar@icisleri.gov.tr

 Karaburun Kaymakamı

731 39 30

731 30 01

731 36 12

 karaburun@icisleri.gov.tr

 Karşıyaka Kaymakamı

369 43 92

368 50 98

368 25 93

 karsiyaka@icisleri.gov.tr

 Kemalpaşa Kaymakamı

878 18 82

878 29 06

878 14 40

 kemalpasa@icisleri.gov.tr

 Kınık Kaymakamı

687 10 09

687 51 39

687 11 84

 kinik@icisleri.gov.tr

 Kiraz Kaymakamı

572 30 01

572 31 18

572 24 53

 kiraz@icisleri.gov.tr

 Konak Kaymakamı

445 88 92

489 93 89

489 93 89

 konak@icisleri.gov.tr

 Menderes Kaymakamı

782 14 44

782 55 35

782 14 62

 menderes@icisleri.gov.tr

 Menemen Kaymakamı

832 16 75

832 18 33

832 16 75

 menemen@icisleri.gov.tr

 Narlıdere Kaymakamı

238 80 11

238 72 06

239 09 89

 narlidere@icisleri.gov.tr

 Ödemiş Kaymakamı

545 31 50

 

545 28 71

 odemis@icisleri.gov.tr

 Seferihisar Kaymakamı

743 56 82

 

743 31 27

 seferihisar@icisleri.gov.tr

 Selçuk Kaymakamı

892 63 66

 

892 64 08

 selcuk@icisleri.gov.tr

 Tire Kaymakamı

512 15 05

511 21 21

512 39 20

 tire@icisleri.gov.tr

 Torbalı Kaymakamı

856 10 10

856 16 60

856 16 60

 torbali@icisleri.gov.tr

 Urla Kaymakamı

754 10 07

754 14 57

754 45 00

 urla@icisleri.gov.tr


 
İZMİR VALİLİĞİ HARİTASI
             

İzmir Valiliği İletişim: Hükümet Konağı Konak-İZMİR
Tel: 0 (232) 455 82 82 Fax: 0 (232) 441 91 83 e-posta: izmir@icisleri.gov.tr  

 
Not: İzmir Valiliği Sayfamızın İzmir Valiliği  ile bir bağlantısı yoktur. Bu sayfayı yapmamızdaki amaç İzmir Valiliğine ait bilgileri Siz İzmir Kent Rehberi ziyaretçilerimize rehberlik yapmaktır. 
Sayfa Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Yorumlar - Yorum Yaz


Üyelik Girişi
DUYURU
IZMIR